Dom i Wnętrze

Najmodniejsze dodatki do ogrodu i na balkon

Tegoroczny sezon ogrodowy możemy uznać za otwarty! Zanim lato na dobre zadomowi się w naszych ogrodach, warto dopieścić przydomową przestrzeń. Aby podnieść funkcjonalność ogrodu albo balkonu, wystarczą małe zmiany. Jakie dodatki i sprzęt warto mieć w swoim ogrodzie tego lata? Sprawdź!

Promiennik ogrodowy na chłodniejsze wieczory

Dobrze zaaranżowany ogród jest w pełni funkcjonalny o każdej porze, również podczas chłodnych wieczorów. Możesz w prosty sposób zapanować nad temperaturą panującą na tarasie, ustawiając na nim promiennik gazowy. Wolnostojące promienniki w formie parasoli grzewczych są niezawodnym systemem ogrzewania przystosowanym do użytku zewnętrznego. Nowoczesne urządzenia dają efekt naturalnego ogniska – subtelnie rozświetlają przestrzeń, dodają jej romantycznego uroku i podnoszą temperaturę. Promienniki nie wytwarzają gryzącego dymu ani iskier. Dzięki czułym systemom bezpieczeństwa ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne.

Ekologiczne lampy solarne

Ważnym elementem zewnętrznej aranżacji jest oświetlenie. W ogrodzie znacznie lepiej niż elektryczne urządzenia sprawdzają się lampy solarne. Zgrabne, bezprzewodowe urządzenia zasilane energią słoneczną nie wymagają żadnej obsługi. Dzięki czujnikom zmierzchowym diody uruchamiają się dokładnie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. Lampy solarne mogą być ustawione w dowolnym miejscu – przy ścieżkach i wejściu do domu, między krzewami, wokół strefy wypoczynkowej. Modele w kształcie lampionów pięknie prezentują się podwieszone na gałęziach drzew.

Dywany na przytulny taras

Tarasy urządzone zgodnie z trendami mają wiele wspólnego z luksusowymi salonami. Dopełnieniem stylowej aranżacji z meblami wypoczynkowymi będzie dywan. Dzięki niepozornemu akcentowi całość stanie się jeszcze przytulniejsza! Na stronie gardenspace.sk znajdziesz więcej inspiracji do zmian w ogrodzie.

Kwietnik kubik w stylu loft z drewna i metalu zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/winiety-czechy/