Ciekawe

Zalety wesela pod Warszawą

Wiele osób z pewnością zastanawia się, gdzie najlepiej jest zorganizować wesele – w centrum Warszawy czy może jednak gdzieś na obrzeżach? Oczywiście – na obrzeżach! Otóż warto wiedzieć, że wesele pod Warszawą ma naprawdę bardzo dużo zalet. Jakich?

1) Brak hałasu, zgiełku…

Przede wszystkim warto wspomnieć o tym, że organizując wesele pod Warszawą, uciekamy od całego zgiełku i hałasu wielkiego miasta. Co to oznacza dokładniej? Otóż ta pozornie drobna sprawa pociąga za sobą szereg kolejnych. Na weselu pod Warszawą nic nam nie przeszkadza bawić się, obok nie ma żadnego innego wesela, nikt nam nie hałasuje.

Warto też zauważyć, że znika wiele problemów związanych z parkowaniem, przemieszczaniem się w pyle i kurzu ulic. Ponadto w przypadku wesela pod Warszawą zabawa może trwać praktycznie do samego rana i nikt nie będzie miał nam tego za złe.

2) Piękne sale i doskonałe potrawy!

Warto jeszcze zauważyć, że pod Warszawą często spotkamy naprawdę piękne miejsca na organizację wesela. Będą to przeróżne pałacyki czy też dworki szlacheckie albo inne zabytkowe budynki. Wesele pod Warszawą może zostać zorganizowane w stylu rustykalnym, dworskim, klasycznym, tradycyjnym – możliwości jest tutaj naprawdę wiele.

Co więcej – pod Warszawą spotkamy także świetnych kucharzy, którzy chcieli uciec od pracy w mieście – pod wieczną presją itd. Warto jeszcze zauważyć, że poza Warszawą nie czyhają na nas takie problemy i niedogodności, jak np. nieżyt żołądka po nieświeżym obiedzie. “Na wsi” czyli na każdym terenie poza wielkim miastem, nie ma w zasadzie żadnego problemu z dostępem świeżej żywności.

3) Ucieczka od rzeczywistości

Często także słyszy się, że nie opłaca się organizować wesela pod Warszawą, ponieważ nikomu się nie będzie chciało dojeżdżać, potem będzie problem z powrotem do domu… Jednak warto zauważyć, że ma to swoje plusy.

Przede wszystkim bowiem goście na pewno zostaną dłużej. Ponadto z dala od swojej pracy, obowiązków itd. będą się lepiej bawili, odetchną, wyluzują. Dla nich także będzie to doskonałym pomysłem i okazją do wypadu – będą mogli także powiedzieć kolegom, że mają wesele pod Warszawą i dwa dni są poza jakimkolwiek kontaktem. W efekcie goście będą się świetnie bawili bez patrzenia co minutę w telefon i sprawdzania, czy ktoś z pracy nie dzwonił.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem lamberton pod Warszawą

https://bestiae.pl/transformacja-przedpokoju/ zobacz https://beesafe.pl/porady/majowka-kiedy-jest-ile-trwa/