Dom i Wnętrze

Wygodny fotel ogrodowy z poduszką

Szukając inspiracji na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu, warto postawić na klasykę w nowoczesnej odsłonie. Fotel ogrodowy z poduszką może być pojedynczym elementem zestawionym z niewielkim stolikiem lub też częścią większego zestawu wypoczynkowego. Jakie opcje przygotowali projektanci?

 

Technorattanowy fotel ogrodowy z poduszką – wiele możliwości aranżacji

Wśród wielu propozycji na wystrój ogrodu czy tarasu, meble technorattanowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Kolekcje technorattanowe są rozbudowane – znaleźć w nich można nie tylko fotel ogrodowy z poduszką, ale też leżanki ogrodowe, sofy. Klasyczny fotel ogrodowy posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo, okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa. Nieporowata struktura plecionki nie wchłania kurzu, nie jest podatna na promieniowanie UV. Niebanalną propozycją okaże się też fotel ogrodowy z poduszką w kształcie kokonu – meble takie są obecnie jednymi z najmodniejszych. Fotel taki ma siedzisko umieszczone w głębokim kokonie, który zawieszony jest nad ziemią. Użytkownik może więc swobodnie oderwać nogi od ziemi i bujać w obłokach!

 

Fotel ogrodowy z poduszką – kolekcje modułowe

Fotel ogrodowy z poduszką może być również elementem kolekcji modułowej. Zestawy takie składają się z kilku części, które mogą być łączone ze sobą lub też wykorzystywane osobno. Modułowy fotel ogrodowy z poduszką posiada niewielkie złączki, dzięki którym możliwe jest szybkie połączenie go z meblami z zestawu. Meble modułowe wyróżnia niebanalne wzornictwo – konstrukcje oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo, wierzch pokrywają miękkie poduszki i siedziska. Urozmaiceniem w projekcie takich mebli są elementy z naturalnego, litego drewna, które wspaniale komponują się z otaczającą zielenią.

 

 

https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ Nowoczesny metalowy kwietnik stojący