Turystyka

Wakacje w cudownym stylu

To były najlepsze wakacje w naszym życiu – tak chcemy powiedzieć po powrocie z Dominikany, o której już od dawna marzyliśmy. Jak sprawić, żeby nasz wyjazd był w stu procentach udany? Jak w pełni rozkochać się w Dominikanie? Jak odkrywać jej egzotyczne piękno? Jak przeżywać rzeczy, których nie doświadczymy w żadnym innym miejscu na świecie?

Wycieczki fakultatywne

W urzeczywistnieniu naszych wakacyjnych marzeń pomogą nam rewelacyjne wycieczki fakultatywne na Dominikanie. Dzięki nim zobaczymy więcej i doznamy więcej. Nasz pobyt na Dominikanie będzie po prostu zachwycający i niezapomniany.

 

Wycieczka na Santo Domingo

Nie można być na Dominikanie i nie zwiedzić Santo Domingo! Powędrujemy śladami Krzysztofa Kolumba i sami poczujemy się jak odkrywcy nowego świata, pełnego tajemnic i ciekawych historii. Z pewnością dotrzemy na latarnię Kolumba, czyli Faro a Colón. Warto zwiedzić również dom Diega, syna Krzysztofa Kolumba, Alcázar de Colón. Muzeum kolonialne Museo de las Casas Reales to kolejny obowiązkowy punkt wycieczki.

 

Nie tylko historia, ale też natura

Dominikana to oczywiście nie tylko intrygująca historia, ale zapierająca dech w piersiach natura. Wieloryby podziwiane o wschodzie słońca to z pewnością natura w najpiękniejszej odsłonie! Na taką wycieczkę chętnie wybiorą się naprawdę wszyscy!

Niepowtarzalną atrakcją może być również obserwowanie popisujących się delfinów i oczywiście pływanie z delfinami. Mogą to robić dorośli i dzieci. Pływanie może mieć różne formy, zależne naszej kondycji fizycznej i śmiałości.

Dla osób aktywnych i lubiących się ruszać, ciekawą propozycją będzie natura w wersji nieożywionej, czyli jaskinie i wodospady Dominikany. Na pewno warto zdecydować się na wycieczkę nad malowniczy wodospad El Limón. Takich wrażeń nie powtórzymy nigdzie indziej!

 

 

https://beesafe.pl/porady/progi-zwalniajace/ zobacz wiecje https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/