Dom i Wnętrze

Sypialnia w stylu skandynawskim

Moda na styl skandynawski już od kilku lat trwa w Polsce i co roku zdobywa nowych wielbicieli. Nie powinno to dziwić – skandynawski design odznacza się eleganckim minimalizmem, wykorzystaniem stonowanych kolorów, oryginalnych dodatków, a przede wszystkim: drewna. Nawiązanie do prostoty i natury nie jest przypadkowe – Skandynawowie jak nikt inny na świecie mogą z bliska przyglądać się naturze i żyć zgodnie z jej rytmem.

Skandynawski design

Sypialnie w stylu skandynawskim są eleganckie, komfortowe oraz pełne harmonii – aby stworzyć taką w swoim domu nie trzeba wielkiego nakładu pracy, a jedynie cierpliwości w poszukiwaniu odpowiednich mebli i dodatków. Efekt jednak będzie tego wart! Od czego zacząć? Z pewnością warto poszukać inspiracji w magazynach wnętrzarskich oraz portalach zajmujących się wyposażeniem wnętrz. Wiele z nich udostępnia także adresy sklepów oraz ceny przedstawianych produktów.

Warto poszukać także drewnianych mebli. Producenci oferują nam niezwykle szeroki wybór konkretnych mebli do sypialni – komody, łóżka, szafki nocne, regały. Z pewnością każdy z nas znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Aby rozświetlić sypialnię warto również wykorzystać kilka lampek nocnych, które dadzą delikatne, miękkie światło. Całość uzupełnią poduszki z motywami zwierzęcymi, drewniane świeczniki.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ zobacz wiecje Industrialny metalowy stolik pomocniczy na laptopa loft