Zdrowie i Uroda

Suszarka do włosów – jaka okaże się najlepsza?

Dobra suszarka to najważniejsze urządzenie do stylizacji włosów. Od jakości suszarki zależy nie tylko wygląd, ale również kondycja naszych pasm. Na jakie parametry zwrócić uwagę, aby nowe urządzenie było wygodne w obsłudze i łagodne dla włosów? Sprawdź nasze rady!

Rodzaje suszarek

Producenci sprzętu do stylizacji włosów oferują szeroki wybór urządzeń o zróżnicowanych funkcjach. Wśród dostępnych w sklepach suszarek wyróżnić możemy modele z funkcją regulacji temperatury, jonizacją, koncentratorem powietrza, dyfuzorem. Każdy z wariantów dedykowany jest konkretnym typom włosów (na przykład suszarka z dyfuzorem ułatwi stylizację włosów kręconych, a model z jonizacją pomoże ujarzmić pukle z tendencją do elektryzowania się).

Parametry

Podstawowym czynnikiem mającym wpływ na pracę suszarki jest jej moc. Jeśli Twoje włosy są gęste i wysuszenie ich zajmuje wiele czasu, wybierz model o mocy minimum 2000 W. Funkcja zmiany siły nadmuchu pozwoli dopasować intensywność pracy do typu włosów. Pamiętaj o tym, że kontakt włosów z gorącym powietrzem może negatywnie wpływać na ich kondycję. Jeśli nie chcesz, aby suszenie przesuszało pasma, zainwestuj w suszarkę z regulacją temperatury.

Sklep fryzjerski Hair Shop – profesjonalny sprzęt w Twojej łazience

Większość osób planujących kupno suszarki, prostownicy czy lokówki w pierwszej kolejności kieruje swoje kroki do sklepów z elektroniką albo hipermarketów. Zdecydowanie lepiej sprawdzić ofertę dostępną on-line. W sieci działa wiele hurtowni, w których zaopatrują się salony fryzjerskie (przykładem może być sklep fryzjerski Hair Shop).  W asortymencie dobrze wyposażonych sklepów znajdziesz sprzęt profesjonalnych marek, które nie prowadzą sprzedaży swoich produktów w popularnych sieciówkach.

https://beesafe.pl/porady/przeglad-motocykla/ https://beesafe.pl/porady/oplaty-na-a4/ https://beesafe.pl/porady/co-grozi-za-przeglad-samochodu-po-terminie/