Zdrowie i Uroda

Sukienki plus size – w co się ubierać, żeby dobrze wyglądać?

sukienki dla puszystych pań

Każda kobieta, niezależnie od swojej figury i ilości kilogramów, może dobrze wyglądać. Pod warunkiem, że wie, jak się ubrać. Sprawdźcie nasze trzy propozycje sukienek plus size.

Modna i puszysta – czy to w ogóle możliwe?

Na nasze szczęście dużo się pozmieniało w podejściu producentów do mody w rozmiarze XXL, a sukienki dla puszystych pań w niczym już nie ustępują propozycjom uszytym w bardziej standardowych rozmiarach. W niepamięć odeszły już nieciekawe potworki bez kroju i koloru, które bardziej przypominały zgrzebne worki niż   eleganckie kreacje, a puszyste kobiety w końcu mają wybór. I tak, mogą wyglądać modnie bez konieczności szycia sukienek na miarę!

Dama w koronkach

sukienki dla puszystych pań

Beż i granat to wyjątkowo dobrana para, a jeśli dodać do tego koronkowe elementy, otrzymamy tę wyjątkowo klasyczną sukienkę. Piękna na co dzień i od święta!

Wieczór w błękicie

sukienki dla puszystych pań

Kolejna sukienka to zdecydowanie wieczorowa propozycja. Jej największym atutami są tkanina strukturalna, która wywołuje efekt 3D, i wysmuklający sylwetkę krój. I jeszcze ten kolor! Po prostu cudo!

Kokieteryjne groszki

sukienki dla puszystych pań

Ubrania oversize to świetny sposób na ukrycie mankamentów sylwetki, co widać idealnie w przypadku tej wyjątkowo uroczej sukienki. Jeśli dodać do tego wyjątkowo modne połączenie groszkowanej góry i gładkiego dołu, otrzymujemy sukienkę, która jest nie tylko modna, ale także świetnie leży.

zobacz https://beesafe.pl/porady/rodzaje-paliwa-na-stacji/ https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/