Dom i Wnętrze

Płytki z Hiszpanii w hotelowej łazience

Osoby odpowiadające za aranżację łazienek znajdujących się w pensjonatach i hotelach, mają świadomość tego, że zadanie, jakie na nich spoczywa, nie należy do najłatwiejszych. Mamy do czynienia z pomieszczeniami intensywnie użytkowanymi. Osoby trafiające do nich nie chcą jednak oglądać zacieków i popękanych płytek na podłodze.

Nie wszystkie płytki do łazienki dostępne w sprzedaży, sprawdzą się w pomieszczeniach komercyjnych. Często przypominają o tym sami producenci podkreślający, że nawet dość wysokie parametry techniczne mogą okazać się w takiej sytuacji niewystarczające. Warto jednak zwrócić uwagę na nowości rynkowe, w tym zwłaszcza na płytki hiszpańskie. Okazuje się, że te można stosować nawet w łazienkach intensywnie użytkowanych. Sekretem ich trwałości jest to, że nie mamy w ich przypadku do czynienia ani z glazurą, ani z terakotą. Z Hiszpanii najczęściej trafiają do Polski płytki gresowe charakteryzujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Co przy tym warte podkreślenia, także ich wygląd przemawia za tym, aby zainteresować się ich zakupem.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.

Stolik nocny z półką w stylu loft https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/