Ciekawe

Pięć ekologicznych zabawek edukacyjnych, które zachwycą twoje dziecko

zabawki edukacyjne

Ekologiczne zabawki edukacyjne to nie tylko moda szturmem zdobywająca media społecznościowe i blogi parentingowe. To przede wszystkim wyjątkowy sposób na stymulowanie rozwoju wszystkich maluchów. Sprawdź pięć propozycji zabawek, które nie tylko edukują, ale przy okazji są także eko.

Konik do nawlekania, czyli coś dla małych rączek

konik do nawlekania

Małe rączki potrzebują zajęcia, a ten wyjątkowo uroczy konik może im to zapewnić. Nawlekając koraliki i wiążąc sznureczki, dziecko rozwija swoje umiejętności motoryczne. A małe rączki i paluszki coraz lepiej radzą sobie z precyzyjnymi ruchami, które później będą im potrzebne chociażby przy nauce pisania.

Kategoria wiekowa: 3+, 4+

Mądry miś uczy liczyć, czyli coś dla małych matematyków

Mądry miś uczy liczyć

Nauka liczenia bywa dla niektórych maluchów problematyczna, ale z tą grą edukacyjną problemy odejdą w niepamięć. Sprytny miś na pewno pomoże w opanowaniu liczb – a to wszystko z pomocą kolorowych kart, obrazków i koralików nawleczonych na sznurek.

Kategoria wiekowa: 4+

Walizka z narzędziami, czyli coś dla małych konstruktorów

Walizka z narzędziami

Jeśli twój maluch kocha rozkładać zabawki na czynniki pierwsze, z pewnością spodoba mu się ta walizka z drewnianymi narzędziami. Mały fachowiec będzie miał do dyspozycji drewniane klucze, młotki, a nawet zabawkową wiertarkę!

Kategoria wiekowa: 3+

Ekologiczne gospodarstwo, czyli coś dla małych fanów wiejskiego życia

Ekologiczne gospodarstwo

Warto być eko już od najmłodszych lat. Ta wyjątkowa farma to nie tylko zwierzątka i warzywa rosnące na grządkach, ale także świetny sposób na pierwsze rozmowy o ekologicznym życiu. Dzięki nim twój mały gospodarz szybko zrozumie, co to znaczy być eko.

Kategoria wiekowa: 3+

Chodzik-jamnik, czyli coś dla tych, co dopiero uczą się chodzić

Chodzik-jamnik

Jamnik Groszek to wyjątkowy towarzysz do stawiania pierwszych kroków. Nie tylko stanowi stabilną podporę dla malucha, ale także może służyć jako wózek do przewożenia ulubionych zabawek. Co więcej, kołka tego jeździła są gumowe, więc nie ma ryzyka, że zarysują podłogę.

Kategoria wiekowa: dzieci od pierwszego roku życia.

Więcej ekologicznych zabawek edukacyjnych znajdziesz w sklepie maxizabawa.pl – magicznym świecie zabawek drewnianych.

https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ zobacz https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/