Ciekawe

Pewny serwis TIR  

Naprawa samochodów ciężarowych jest bardzo ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa transportowego. Samochody ciężarowe to tak naprawdę rzeczy, a jak to mówią rzeczy mają prawo się psuć. W przypadku samochodów ciężarowych są one nastawione na ogromne przeciążenia, którym czasem nie są w stanie sprostać. W takiej sytuacji pewny serwis TIR, który w szybki sposób zajmie się usterką jest bezcenny.

 

Czym powinien charakteryzować się pewny serwis TIR?

 

Serwis samochodów ciężarowych jest prawdziwym azylem dla samochodów ciężarowych. Jeżeli chodzi o usługi, które powinien realizować to pewny serwis TIR powinien zajmować się pomocą dla ciężarówek od A do Z. Oznacza to wsparcie przy:

 

-Stłuczkach i wypadkach; niekiedy podczas złych warunków atmosferycznych na drodze zdarzają się wypadki. Również kierowcy bardzo często się do nich przyczyniają przez co samochody bardzo często ulegają mniej lub bardziej poważnym awariom. Wgniecenia karoserii to z reguły najmniejszy problem. Gorsza sytuacja zaczyna się w przypadku uszkodzenia wewnętrznych elementów pojazdu takich jak silnik, układ napędowy, zawieszenie czy skrzynia biegów. Wtedy pewny serwis TIR ma co robić!

 

-Przeglądach technicznych; niektóre serwisy TIR są również stacjami diagnostycznymi, w których można wykonać regularne przeglądy techniczne pojazdów ciężarowych. To bardzo wygodne kiedy sprawdzony serwis jest połączony z stacją kontroli pojazdów. Wtedy nawet gdy samochód nie może przejść przeglądu serwis może szybko naprawić usterkę sprawiając, że przegląd zostanie podbity.

 

-Awariach daleko od domu; najlepsza wydaje się tutaj opcja Truck Assistance, która gwarantuje holowanie i transportu uszkodzonego pojazdu do domu lub pobliskiego mechanika, który zajmie się problemem.

 

Podsumowanie

 

Posiadanie własnego, sprawdzonego serwisu TIR jest bardzo ważne ze względu na szybkość powrotu samochodów ciężarowych do domu. Dzięki temu będą one mogły błyskawicznie realizować kolejne zlecenia redukując liczbę przestojów we własnej firmie.

zobacz https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ zobacz wiecje