Technologia

Pantech A1407PT z przewodnictwem kostnym

ideaPantech, koreański producent znany z serii najmniejszych na świecie telefonów komórkowych, zapowiedział kolejny model A1407PT. To, co będzie różnić nową słuchawkę od pozostałych, to wcale nie jeszcze mniejsze rozmiary, ale technologia przewodnictwa kostnego.

Pantech, koreański producent znany z serii najmniejszych na świecie telefonów komórkowych, zapowiedział kolejny model A1407PT. To, co będzie różnić nową słuchawkę od pozostałych, to wcale nie jeszcze mniejsze rozmiary, ale technologia przewodnictwa kostnego.
Koreański producent komórkowych karłów, opracował model, który będzie korzystał z technologii przewodnictwa kostnego. Polega ona na wykorzystaniu kości naszej czaszki, które odbierając wibracje z telefonu będą je przekształcać na emisję dźwięku. Takie rozwiązanie będzie idealne, gdy zmuszeni będziemy odebrać rozmowę w głośnym otoczeniu. Osoby niesłyszące lub mające problem ze słuchem skorzystają na wykorzystaniu takiej technologii chyba najbardziej.
Pantech A1407PT będzie wyposażony w specjalny nadajnik, który zostanie umieszczony na przedzie obudowy, zaraz nad ekranem. Odebranie rozmowy za pomocą technologii będzie możliwe, gdy „klapka” będzie zamknięta.
Telefon wyposażono również w funkcje multimedialne, jak aparat cyfrowy, oraz alarm antywłamaniowy.
Pantech A1407PT będzie dostępny w sprzedaży w listopadzie tego roku w cenie około 160 dolarów, niestety tylko w Japonii.

zobacz https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ Stół industrialny dębowy do salonu