Dom i Wnętrze

Odśwież swoje wnętrze!

W Twoim salonie wieje nudą? Chciałbyś ciekawie odświeżyć wnętrze, nie robiąc jednocześnie generalnego remontu? Aby tchnąć nowe życie w nieco przykurzony salon, wystarczą małe zmiany – odświeżenie ścian, ożywienie aranżacji ciekawymi dodatkami czy kupno designerskiego mebla. Sprawdź, jak niskim kosztem i niewielkimi nakładami pracy wywołać rewolucję w salonie!

Sofa zielona butelka – wpuść nieco koloru do salonu

Ukoronowaniem całej salonowej aranżacji są meble tapicerowane. To właśnie one sprawiają, że pomieszczenie nabiera wyrazu, elegancko się prezentuje, stwarza doskonałe warunki do odpoczynku i przyjmowania gości. Możesz mieć pewność, że wymiana szarej, nieciekawej kanapy na modną, zgrabną sofę albo duży narożnik odsłoni przed Tobą całkiem nowe oblicze salonu.

Jakie sofy są obecnie na czasie? Zdecydowanie modele w wyrazistych barwach. Niekwestionowanym hitem aranżacyjnym są kanapy obite welurową tapicerką w barwie butelkowej zieleni, bordo, szmaragdu czy granatu. Miękki, pluszowy materiał nie jest zarezerwowany tylko dla bardzo eleganckich salonów, ale znajduje zastosowanie również w pomieszczeniach urządzonych z dużą dozą swobody. Możesz mieć pewność, że sofa zielona butelka w stylu Chesterfield albo skandynawskim doda Twojemu salonowi atrakcyjności!

Wpuść naturę do wnętrza

Doskonałym sposobem na tanie odświeżenie wnętrza jest urozmaicenie aranżacji roślinami. Moda na zielone dodatki przyczyniła się do znacznego poszerzenia oferty producentów. W sklepach możesz dostać obecnie bardzo bogaty wachlarz różnorodnych gatunków, począwszy od niewielkich sukulentów, poprzez klasyczne kwiaty doniczkowe, na niebanalnych kompozycjach roślinnych zamkniętych w dużych słojach kończąc. Zielone akcenty niosą ze sobą nie tylko wartość estetyczną, ale również praktyczną – mają wpływ na samopoczucie domowników, oczyszczają powietrze, zwiększają ilość tlenu.

Odważny motyw na ścianie

Tapety są dla Ciebie reliktem PRL-u? W takim razie spieszymy Cię poinformować, że wielkoformatowe, naścienne grafiki w wielkim stylu wróciły do łask! Nowoczesne fototapety w niczym nie przypominają tandetnych grafik, które kilkadziesiąt lat temu zdobiły nasze mieszkania. Wręcz przeciwnie – nowoczesne tapety podkreślają walory pomieszczeń, nadają im smaku i głębi. Wyeksponowanie jednej ze ścian za pomocą odpowiedniej fototapety jest doskonałą metodą na optyczne powiększenie przestrzeni.

https://beesafe.pl/porady/czy-trzeba-wozic-dowod-rejestracyjny/ zobacz zobacz