Dom i Wnętrze

Modne meble tarasowe – rattan znów na topie!

Jeszcze do niedawna prym w starannie urządzonych, modnych ogrodach wiodły meble produkowane z technorattanu – syntetycznej wersji egzotycznej, naturalnej plecionki z pędów palm rotangowych. Dzisiaj projektanci wracają do korzeni. To właśnie naturalne, rattanowe komplety są niekwestionowanym hitem nadchodzącego wielkimi krokami sezonu. Czym charakteryzują się modne meble tarasowe? Sprawdź!

Modne meble tarasowe inspirowane egzotyką

Modne meble tarasowe zachwycają swoją lekkością. Ażurowe krzesła, stoliki, huśtawki i dodatki wyplatane z surowego rattanu tworzą harmonię z tętniącą życiem przyrodą. Projekty rattanowych mebli subtelnie nawiązują do stylu kolonialnego będącego mieszanką elegancji rodem z XIX-wiecznej Anglii z rzemieślniczą, plemienną kulturą ludności zamieszkującej niegdyś tereny Afryki i Azji. Ustawiając w sercu ogrodowej aranżacji gustowne, plecione meble, tworzysz dla siebie i bliskich kawałek raju. Możesz mieć pewność, że odpoczynek w ogrodzie porośniętym bujną, zadbaną roślinnością i wyposażonym w modne meble tarasowe z rattanu będzie podróżą w najpiękniejsze, egzotyczne zakątki!

Meble rattanowe Vimine – sprawdzone rozwiązania

Niskiej jakości komplety dostępne w popularnych sklepach nie spełniają Twoich oczekiwań? W takim razie postaw na meble rattanowe Vimine! W katalogu cenionego producenta znajdziesz ogrom ciekawych, wykonanych z dbałością o detale krzeseł, stolików, kanap, foteli i huśtawek. Co ważne, każdy produkt z logo Vimine wyplatany jest w całości ręcznie z surowca pozyskiwanego z ekologicznych plantacji zrównoważonego rozwoju. Możesz mieć pewność, że nowe wyposażenie zdobiące ogród będzie nienagannie się prezentowało i wiernie służyło przez długie lata!

 

 

https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/ zobacz