Dom i Wnętrze

Meble tarasowe w strefie przydomowego relaksu

Wypoczynek we własnym ogrodzie to najlepszy sposób na relaks, który nie będzie nas kosztował ani złotówki. Aby jednak móc w pełni cieszyć się wspaniałą pogodą i promieniami słońca musimy pomyśleć o zapełnieniu ogrodu wygodnymi meblami. Jakie propozycje mają dla nas producenci? Jakie meble są obecnie najmodniejsze? Sprawdź nasz propozycje i zainspiruj się na lato!

Najmodniejszy trend na sezon letni – technorattan!

Od wielu lat technorattan nie wychodzi z mody – w tym sezonie projektanci odświeżyli jednak kolekcje i zaproponowali meble doskonale wpisujące się w najnowsze trendy. Technorattan nie bez powodu cieszy się tak dużym zainteresowaniem – jest nie tylko piękny, ale i wysoce odporny na wilgoć, promieniowanie UV czy wnikanie kurzu. Meble technorattanowe nie odkształcają się, nie blakną, na długi czas zachowują elegancki kolor i formę.

Meble tarasowe wykonane z technorattanu sprawdzą się w każdej przestrzeni wypoczynkowej: od ogrodów, poprzez tarasy, aż po niewielkie balkony. Szeroki wybór elementów w konkretnych kolekcjach pozwoli nam dobrać meble dopasowane do naszych potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się leżanki technorattanowe, wiszące fotele w kształcie kokonów oraz lekkie krzesła i fotele. Do obszernych ogrodów klienci wybierają sofy narożne uzupełnione niskimi stolikami kawowymi.

Naturalny urok rotangu

Drugą propozycją dla miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu są komplety rotangowe. Naturalny rattan pozyskiwany jest dzisiaj w sposób nieinwazyjny i nie zagrażający środowisku naturalnemu z kontrolowanych upraw. Decydując się na meble rattanowe zapewniamy sobie i swoim bliskim komfort i wygodę. Lekkie i eleganckie krzesła rattanowe sprawdzą się w ogrodach, na tarasach, ale również wewnątrz domu, np. jako uzupełnienie nowoczesnej i nietuzinkowej jadalni czy sypialni.

Barowy stół kuchenny i dwa taborety n-shine-sweet.com https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/