Zdrowie i Uroda

Lakier winylowy – największe zalety

Lakier winylowy zdobywa coraz większą popularność na całym świecie, dlatego też na naszym rynku pojawia się coraz więcej profesjonalnych salonów kosmetycznych, które specjalizują się właśnie w nakładaniu lakieru winylowego na paznokcie. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jakie największe zalety ma lakier winylowy i czy warto skorzystać z jego dobrodziejstwa.

Największe plusy

Największą zaletą lakierów winylowych jest oczywiście znakomita trwałość. Dzięki naturalnemu utwardzeniu światłem, lakier winylowy staje się niesłychanie twardy i co najważniejsze jest w stanie wytrzymać nawet do 7 dni. Ogromnym plusem jest również szybkość oraz wygoda. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet nie ma czasu na malowanie paznokci, dlatego też lakiery winylowe są znakomitym rozwiązaniem tego problemu. Najlepsze markowe lakiery są w stanie w 100% utwardzić się nawet w mniej niż 10 minut. Pamiętać należy również i o tym, że w przypadku lakieru winylowego nie ma także konieczności nakładania kilku warstw lakieru, dzięki czemu czas nakładania skraca się jeszcze bardziej. Dla wielu osób, ogromnym plusem lakierów winylowych jest również to, że nie potrzeba do utwardzania żadnych lamp UV, dzięki czemu lakier można samodzielnie nałożyć w domu.

Szeroki wybór kolorów

Lakiery winylowe cieszą się olbrzymim zainteresowaniem również dlatego, że oferują swoim klientom bardzo szeroki wybór kolorów. Dzięki lakierowi winylowemu błyskawicznie możemy tworzyć wspaniałe dodatki do kreacji praktycznie na każdą porę roku oraz na każdy nasz nastrój. Lakier winylowy jest dziecinnie prosty do usunięcia. Dzięki zwykłemu zmywaczowi do paznokci możemy pozbyć się starego lakieru i od razu nałożyć nowy. Ogromnym plusem lakierów winylowych jest także ich solidność. Markowy lakier po nałożeniu nie zmienia się praktycznie przez cały czas noszenia go na paznokciach, dzięki czemu nawet po kilku dniach prezentuje się bardzo okazale.

Dla kogo lakier winylowy

Lakier winylowy to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy lakierami hybrydowymi, a lakierami klasycznymi. Jak wcześniej zostało wspomniane manicure wykonane profesjonalnym lakierem winylowym, to idealne rozwiązanie dla osób ciągle zabieganych, które nie chcą marnować swojego cennego czasu, na częste wizyty u kosmetyczki. Lakier winylowy jest również idealnym rozwiązaniem, dla tych osób, które nie chcą zniszczyć płytki paznokci. Osoby, które lubią często zmieniać kolor lakieru na paznokciach również będą zadowolone po zakupie lakieru winylowego.

Taboret industrialny stołek w stylu loft zobacz Industrialny metalowy kwietnik stojący