Ciekawe

Kursy e-learningowe. Co warto o nich wiedzieć?

Coraz częściej w Polsce mówi się o platformach e-learningowych. Początkowo były one najpopularniejsze jako zamknięte systemy dla studentów konkretnych uczelni. Na platformach mogli oni pobierać ćwiczenia od wykładowców oraz przesyłać zadania zadane w ciągu wykładów. Pomysł na rozwinięcie tej idei był strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj w Polsce działa kilka topowych platform, oferujących możliwość skorzystania z licznych kursów doszkalających na różnorodnych poziomach. Jak zostać użytkownikiem?

Rejestracja na platformie

Podstawą jest rejestracja – podczas tego procesu podajemy nasze imię, nazwisko, adres e-mail. Te dane są wyłącznie do wglądu naszego oraz administratorów portalu. Podczas rejestracji tworzone jest nasze konto użytkownika, do którego z czasem dodawane będą zakupione przez nas produkty. Na platformie udostępniane są liczne kursy – największym zainteresowaniem cieszą się kursy projektowania graficznego, kurs Revit, obróbka zdjęć. Kiedy pragniemy skorzystać z jednego z nich, wystarczy dany produkt dodać do wirtualnego koszyka – platformy pod tym względem działają tak samo jak klasyczne sklepy internetowe. Po uiszczeniu należności za zakupione produkty zostają one automatycznie dodane do naszego konta. Większość platform pozwala nam korzystać z nich bezterminowo – to z pewnością olbrzymie ułatwienie dla osób o ograniczonej ilości wolnego czasu każdego dnia.
Warto dodać, że platformy z kursami dają też szansę na ściągnięcie wybranych, zakupionych programów na nasz osobisty dysk. Musimy jednak pamiętać, że nie wolno nam rozpowszechniać czy udostępniać produktu osobom trzecim. Podczas rejestracji podpisujemy zobowiązanie, że będziemy stosować się do regulaminu portalu.

Platforma dla każdego!

Dla kogo tworzone są platformy? Praktycznie korzystać z nich mogą osoby w każdym wieku. Każdy kurs zawiera informacje teoretyczne i praktyczne oraz liczne ćwiczenia. Z pewnością jest to doskonała metoda na poszerzanie swojej wiedzy.

dge-o-rama.com https://www.bialystokonline.pl/kalkulator-oc-jak-zmniejsza-koszty-ubezpieczenia-samochodu loki.com.pl