Zdrowie i Uroda

Jak urozmaicić atmosferę w sypialni?

Codzienna rutyna, stres oraz nadmiar obowiązków zawodowych sprawia, że coraz mniej czasu poświęcamy partnerce czy partnerowi. Taka sytuacja z czasem może zacząć doprowadzać do oddalenia w związku, ochłodzenia relacji czy nawet rozstania. Jak dbać o związek i relacje intymne w dzisiejszych czasach?

Znajdź czas dla siebie

Istotne jest znalezienie czasu dla siebie – nawet dwie godziny tygodniowo, wygospodarowane pomiędzy pracą, a obowiązkami domowymi to dobre rozwiązanie. W tym czasie mamy się tylko dla siebie: możemy wyjść do restauracji, wspólny spacer czy też spędzić ten czas w kinie! Stopniowo warto wydłużać ten czas. Dzięki takim wspólnym wypadom będziemy mieli możliwość przede wszystkim porozmawiać – to jeden z kluczowych elementów każdej relacji.

Bielizna i kostiumy erotyczne

Rutyna oraz brak czasu wpływa też na nasze życie intymne. Ciekawym sposobem na ocieplenie atmosfery w sypialni jest wykorzystanie kostiumów erotycznych. Są one tworzone z przyjemnych w dotyku materiałów, które pozwalają skórze oddychać i nie podrażniają jej. Co mamy do wyboru? Panie mogą skorzystać z kostiumu pielęgniarki, policjantki, uczennicy czy diablicy. Panowie mogą przebierać się za mechaników, policjantów – wybór jest praktycznie nieograniczony!

zobacz zobacz https://beesafe.pl/porady/carpooling/