Ciekawe

Innowacje i udogodnienia w wózkach dziecięcych

Nowoczesne wózki dziecięce zaskakują dzisiaj użytkowników: łączą one wysoką funkcjonalność, trwałe materiały i piękny design. Czym kierować się podczas wyboru wózka dla naszego dziecka? Jaki wózek okaże się najlepszy i najwygodniejszy? Czy udogodnienia mają znaczenie?

W poszukiwaniu idealnego wózka dziecięcego

Jakie cechy są dla nas istotne podczas poszukiwania wózka dla dziecka? Zdecydowana większość rodziców kładzie olbrzymi nacisk na bezpieczeństwo – to ważna kwestia. Istotne jest aby wózek posiadał odpowiednio regulowane pasy, regulowany podnóżek, barierkę, ale także szereg elementów, które pomogą podnieść komfort dziecka, np. w czasie niepogody.

Nie mniej ważna jest funkcjonalność – pragniemy, aby wózek spełniał swoją rolę w każdej porze roku, jak również na każdym terenie. Producenci tacy jak espiro.pl oferują wiele funkcjonalnych dodatków do wózków dziecięcych – na uwagę zasługują przede wszystkim śpiworki, torby na zakupy, moskitiery. Wielu rodziców zwraca także uwagę na wagę wózka oraz konstrukcje ramy. Waga ramy warunkuje wagę całego wózka – najlepsze wózki są więc takie, które posiadają lekkie ramy aluminiowe.

Wózek 3w1 czy wózek spacerowy?

Zazwyczaj wybór wózka odbywa się pomiędzy dwoma popularnymi modelami: wózkami spacerowymi oraz wózkami 3w1. Wózki spacerowe odznaczają się niewielką wagą oraz zwrotnością (wynika to przede wszystkim z budowy kół oraz zawieszenia wózka). W przypadku wózków 3w1 ich zaletą jest szeroki zakres dodatków, które zmieniamy w zależności od wieku dziecka. Wózki spacerowe cenione są przez osoby mobilne – wózek taki nie tylko szybko złożymy, ale również bez problemu zmieścimy go w bagażniku samochodowym. Taki wózek może towarzyszyć nam podczas wakacji! Wózek 3w1 rośnie razem z dzieckiem – maluch wykorzystywać będzie głównie gondolę i nosidło, dziecko siadające samodzielnie będzie wożone w siedzisku.

Barowy stół kuchenny i dwa taborety zobacz https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/