Zdrowie i Uroda

Cztery kostiumy z pazurem – tylko dla odważnych

kostium-stroj-niegrzecznej-uczennicy

Szukasz odmiany? Chcesz podnieść temperaturę w związku? Te cztery sexy kostiumy będą jak znalazł!

Odrobina pikanterii

Od czasu do czasu każdy potrzebuje odrobiny pikanterii i odmiany. Dlaczego więc nie dać szansy kuszącym kostiumom i zamienić się chociaż na jeden wieczór (i noc) w zalotną kusicielkę?

Seksowna Myszka Minnie

kostium-przebranie-myszki-minnie-mouse

Nie tylko Mickey straciłby dla tej Minnie głowę! Czerwień rozpala zmysły, a białe grochy i zalotne falbanki niezaprzeczalnie dodają uroku. Do tego kostium ładnie podkreśla ramiona i biust, a czarny pasek wysmukla talię.

Ponętna kotka-złodziejka

kostium-przebranie-kot-zabawa-maska-kotki

Po tej kotce od razu widać, że coś knuje! To prawdziwa złodziejka męskich serc. A co ważniejsze, jest do tego odpowiednio wyposażona. W skład kompletu wchodzą: urocza czapeczka z kocimi uszami, maska i rękawiczki prawdziwej złodziejki, pas z kocim ogonem oraz sakiewka na zdobycze.

Wymagająca policjantka

kostium-policjantki-officer

Najwyższy czas na zabawę w policjantów i złodziei! Ta wymagająca pani oficer z pewnością przyprowadzi do porządku każdego mężczyznę. I to w jakim stylu, i z jak pięknie wyeksponowanym dekoltem!

W skład kompletu wchodzą: top z minispódniczką z falbanami, czapka policjantki, pasek, ponętny krawat, kajdanki dla co bardziej niegrzecznych oraz policyjne odznaki.

Wyzywająca i urocza pokojówka

kostium pokojówki

Ten kostium francuskiej pokojówki z pewnością podbije męskie serca! To wyjątkowy komplet w klimacie retro, który z jednej strony kusi, a z drugiej rozpala zmysły, nie odsłaniając jednak zbyt wiele. Zdecydowanie propozycja dla miłośniczek klasyki i dobrego stylu!

Więcej kostiumów znajdziesz w sklepie farita.pl.

https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ zobacz https://beesafe.pl/porady/odstapienie-od-umowy-kupna-samochodu/