Zdrowie i Uroda

Chirurgiczne powiększanie piersi

Powiększanie biustu jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, na którego przeprowadzenie decyduje się coraz więcej pacjentek. Czym jest ten zabieg i z jakiego powodu zyskał aż tak dużą popularność?

Nie tylko korekcja małego biustu

Chirurgiczne powiększanie piersi stało się popularne za sprawą aktorek oraz piosenkarek, które już kilkanaście lat temu wprowadziły modę na korekcję biustu. Wówczas był to zabieg, na który pozwolić mogły sobie jedynie nieliczne kobiety. Niestety był on drogi, jednak z czasem cena za operację znacznie spadła. Z tego powodu obecnie tak wiele kobiet może zdecydować się na chirurgiczne powiększenie biustu. Jednak w jakich przypadkach jest ono wykonywane?

Warto pamiętać, iż jest bardzo wiele wskazań do przeprowadzenia tego typu operacji. Niestety wciąż wiele osób powiększanie piersi wiąże z kobietami, które pragną mieć tylko i wyłącznie większy biust. Jest to prawda, jednak powinniśmy pamiętać, iż chęć zmiany rozmiaru biustu nie jest jedynym powodem, dla którego wiele kobiet decyduje się na ten zabieg. Również wiele pacjentek zgłasza się do różnorodnych klinik, ponieważ przebyły ciężką chorobę nowotworową, która zaatakowała ich piersi. W wyniku tego typu schorzenia utraciły jedną, bądź też dwie piersi i pragną je odbudować. Także wśród pacjentek klinik możemy spotkać kobiety, które posiadają asymetryczne piersi. Dzięki chirurgicznemu powiększaniu piersi można w prosty sposób skorygować tą wadę. Do wielu specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej zgłaszają się także Panie, które po kilku ciążach posiadają zbyt obwisłe piersi. Tym zabiegiem również można to skorygować, a dodając specjalne implanty niewielkich rozmiarów, także można skorygować ich kształt. Zatem jak można zauważyć, wskazań do przeprowadzenia tego typu zabiegu jest bardzo wiele. Jednak czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wykonywania tego typu zabiegu?

Kto może zdecydować się na chirurgiczne powiększanie biustu?

Należy mieć świadomość, iż nie wszystkie Panie mogą zdecydować się na chirurgiczne powiększanie biustu. O kwalifikacji do zabiegu decyduje lekarz prowadzący, który na wizycie zleci odpowiednie badania i na podstawie ich zweryfikuje, czy jesteśmy zdrowe, aby móc poddać się chirurgicznemu powiększaniu piersi. Do wspomnianych badań, które należy przeprowadzić, możemy zaliczyć między innymi morfologię oraz układ krzepnięcia, jak i również kreatyninę, czy też poziom glukozy oraz elektrolitów we krwi. Niezbędne jest również badanie EKG oraz RTG klatki piersiowej. Przeciwwskazaniem do zabiegu mogą być złe wyniki wspomnianych badań, jak i również przeziębienie, ciąża, a także infekcja śluzówek oraz skóry.

Chirurgiczne powiększanie piersi jest bardzo prostym zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej kobiet. Jest to w pełni bezpieczny zabieg, z tego powodu znajduje coraz więcej zwolenniczek.

zobacz wiecje https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/