Motoryzacja

Assistance na wakacje

 

Sezon letni oznacza jedno – długo wyczekiwany wyjazd na wakacje! W tym roku, podobnie jak w poprzednim, znaczna część z nas rezygnuje z dalekich wypraw samolotem na rzecz wakacji w kraju. Zanim spakujesz walizki i załadujesz samochód na długą trasę, warto zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoje i najbliższych oraz komfort podróży. Do listy spraw do załatwienia przed wyjazdem koniecznie dopisz kupno ubezpieczenia assistance.

Poczuj się pewnie!

Ubezpieczenie assistance jest opcjonalnym ubezpieczeniem komunikacyjnym zapewniającym szybką, realną pomoc (przede wszystkim wsparcie techniczne) w razie nieprzewidzianego incydentu. Nagła awaria silnika? Przebita opona? A może brak benzyny? Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, nieocenione okaże się ubezpieczenie assistance. Wsparcie ubezpieczyciela jest cenne szczególnie wtedy, kiedy znajdujemy się kilkaset kilometrów od domu, co jeszcze bardziej komplikuje już dość niefortunną sytuację. Niektóre firmy dają klientom możliwość wykupienia krótkoterminowego ubezpieczenia jedynie na czas wyjazdu. Konkretne warunki i zakres wsparcia zależą od warunków przedstawionych przez daną firmę.

Gdzie kupić ubezpieczenie?

W natłoku obowiązków i przygotowań do zbliżającego się wielkimi krokami wyjazdu nie znajdziesz czasu na wizytę u agenta? Żaden problem – ubezpieczenie assistance możesz kupić bez wychodzenia z domu! Na stronie  beesafe.pl znajdziesz prosty w obsłudze, intuicyjny kalkulator, dzięki któremu szybko obliczysz wysokość składki za dodatkowe ubezpieczenie w cenionej, cieszącej się dużym zaufaniem grupie Compensa. Ubezpieczenie możesz kupić bez wychodzenia z domu. Dzięki nowoczesnym zabezpieczeniom możliwe jest bezpieczne podpisanie umowy bez fizycznej obecności w biurze.

Zobacz: Mandat za brak przeglądu

https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ zobacz wiecje zobacz