Dom i Wnętrze

Armatura Steinberg

Firma Steinberg znana jest z nowoczesnych rozwiązań, ponadczasowego designu i wysokiej jakości, dopracowanej w najmniejszych szczegółach. Bogata oferta urządzeń łazienkowych firmy sprosta najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Produkty wykonane są z najwyżej jakości metali i pokrywane doskonałym chromem.
W swoim portfolio firma Steinberg proponuje kilka różnych modeli baterii wannowych.

Bateria wannowa Steinberg-bogactwo rozwiązań

Baterie wannowe wolnostojące znajdziemy w seriach 100, 120, 135, 170,180, 205, 230, 250 i aż trzy różne w serii 160. Ogółem 12 modeli, wszystkie wyposażone w ceramiczne zawory, perlatory oraz blokady zabezpieczające przed cofaniem się wody.
Zestawy 4 otworowe przygotowano w seriach 100, 120,135, 160, 170, 180, 200, 210, 230, 240 i 250- ogółem 11 modeli. Przewody prysznicowe są w nich chowane w wannę.
Baterie wannowe z termostatem przygotowano w serii 100, 120, 160, 180, 230 i 250- 6 modeli.
Seria 250 oferuje baterie z tradycyjnymi, kręconymi kurkami zamiast dźwigienek.

Ponadto we wszystkich seriach znajdziemy wylewki i kurki wpuszczane w ścianę, oraz baterie z automatycznym korkiem.
Każda bateria firmy Steinberg posiada perlator i wkład ceramiczny.

Stosunek jakości do ceny

Bateria wannowa Steinberg nie należy do najtańszych, za to zdecydowanie należy do produktów o najwyższej jakości, wyglądzie, a do tego jest długowieczna w użytkowaniu, odporna na niszczenie i pozwala na oszczędne używanie wody. Wszystkie produkty wytwarzane są w Niemczech, w fabryce firmy i podlegają restrykcyjnej kontroli jakości, dzięki czemu ich nabywcy unikają przykrych rozczarowań, które mogą pojawić się, jeśli postanowimy zaoszczędzić na zakupie tej ważnej części wyposażenia łazienki.

Steinberg produkuje także baterie do umywalek, bidetów i elementy do pryszniców, a do każdego stylu oferuje dopasowane elementy wyposażenia łazienkowego- chromowane półeczko, pojemniki ma mydło w płynie i podstawki na mydło w kostce, uchwyty na szczoteczki do zębów oraz kubki.

Solidnie i pięknie

Firma od 2002 roku zdążyła zdobyć rzeszę zadowolonych klientów, którzy cenią nie tylko jakość, ale i wygląd akcesoriów firmy. Są nimi zarówno odbiorcy prywatni, jak i znane sieci hoteli czy inwestorzy budynków biurowych.

Armatury Steinberg projektowane są przez najlepszych artystów ze świata designu i wielokrotnie nagradzane w prestiżowych konkursach, choć producent unika trendów efemerycznych, które pojawiają się w światowych wzornictwie, stawiając na elegancję i ponadczasowość. Dzięki temu baterie wannowe i inne baterie łazienkowe Steinberg doskonale komponują się z łazienkami urządzonymi w wielu stylach, od hipernowoczesnych, po eklektyczne.

Więcej informacji o wyposażeniu łazienek znajdziesz na stronie Bateria wannowa Steinberg – lazienki-szydlowski.pl

https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ https://beesafe.pl/porady/co-mozna-miec-w-bagazu-podrecznym/ zobacz