Ciekawe

Współczesne metody wróżenia

Obecnie wróżenie staje się na powrót popularne – Polacy poszukują we wróżbach odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące związków, życia zawodowego, możliwości zrobienia większej kariery, zdrowia. Wróżek dookoła nas nie brakuje – warto jednak zwracać uwagę na to, komu powierzamy nasz los, gdyż niestety wiele jest obecnie oszustów, żerujących na naszych problemach. Wróżek warto szukać w sieci – są one najczęściej zrzeszone w portalach ezoterycznych, gdzie świadczą swoje usługi poprzez rozmowy telefoniczne, e-maile, wiadomości SMS. Jakie metody wróżenia są obecnie najpopularniejsze?

Tarot

Bez wątpienia to tarot cieszy się największym zaufaniem wśród osób dzwoniących do wróżek. Tart to karty, które jeszcze w średniowieczu służyły dla klasycznych gier karcianych. Dopiero nieco później, w wieku XVI-XVII wyodrębniono z nich małe i wielkie arkana, które w konkretnych ułożeniach miały zwiastować konkretne wydarzenia, sytuacje, wskazywać drogę. Również dzisiaj tarot na telefon to jedna z powszechniejszych form wróżenia, wybierana przez Polaków. Tarot nie daje jasnych wskazówek, jednak przy doświadczonej wróżce może on okazać się pomocny podczas podejmowania życiowych decyzji. Wróżenie z tarota możliwe jest na telefon – najczęściej tarocistki dyżurują przy telefonie w określonych godzinach, stawiając karty dla dzwoniących.

Numerologia

Numerologia jest po tarocie drugą, najchętniej wybieraną metodą na poznanie naszej przyszłości. Na podstawie naszej daty urodzenia wróżbita ocenia nasze predyspozycje fizyczne i psychiczne, określa mocne i złe strony. Data urodzenia pozwala też określić obecność konkretnych planet w naszym znaku zodiaku – ich wpływ na nasze życie jest niebagatelny!

Wróżenie z ręki

Również wróżenie z ręki jest skutecznym sposobem na poznanie naszego życia. Podobno w liniach umiejscowionych na wnętrzu naszych dłoni możliwe jest odczytanie przyszłości.

ortodoncja katowice opakowania ekologiczne