“Wielka Majówka” w hotelu Ossa
Turystyka

“Wielka Majówka” w hotelu Ossa

Choć majówka w tym roku nie rozpieszczała nas pogodą, niektórzy zapamiętają ją na długo. W hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbyła się bowiem konferencja pod nazwą “Wielka Majówka”, której tematem przewodnim był obszar rolnictwa – a dokładniej zrównoważonego nawożenia. Wszyscy uczestnicy opuścili imprezę z nową dawką wiedzy, a co poniektórzy… z czymś znacznie więcej.

Organizatorem “Wielkiej Majówki” była firma Timac Agro, będąca częścią grupy Roullier, produkująca specjalistyczne nawozy dla rolnictwa. Spotkanie odbyło się w Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Na konferencji pojawiło się 50 pracowników firmy, ponad 400 klientów oraz przedstawiciele mediów branżowych. Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Agata Stolarska, Prezes Zarządu firmy Timac Agro Polska.

Najważniejszą częścią konferencji były wykłady na temat zrównoważonego nawożenia upraw rolniczych i sadowniczych, zakończone dyskusją ze słuchaczami. Na tym jednak impreza się nie zakończyła, gdyż zaraz po części oficjalnej odbyła się wielka loteria z udziałem chętnych. Warunkiem do zakwalifikowania się do losowania był zakup nawozów firmy Timac Argo. Ci, którzy pokusili się na wzięcie udziału w zabawie, mieli szanse na wygranie nagród o wysokiej wartości. Pierwsze miejsce zajął Łukasz Zabłocki, w ręce którego trafił nowy pick-up Nissan Navara. Drugie i trzecie miejsce przyznano kolejno Witoldowi Horotko oraz Pawłowi Szóstakowi, którzy do domów odjechali nowiutkimi modelami Skody Fabii.

Takie nagrody nie zdarzają się często, ze zniecierpliwieniem czekamy więc na kolejną “Wielką Majówkę” z Timac Agro. Może tym razem poszczęści się i nam.

Najśmieszniejsze uwagi szkolne Najśmieszniejsze uwagi szkolne duckduckgo.com ortodoncja katowice opakowania ozdobne