Platformy e-learningowe – czym są? Komu są dedykowane?
Technologia

Platformy e-learningowe – czym są? Komu są dedykowane?

Platformy e-learningowe zaczęły pojawiać się w polskiej sieci kilka lat temu, jednak dopiero w ostatnim roku zrobiły prawdziwą furorę! Wszystko za sprawą ich prostego interfejsu, możliwości, jakie dają użytkownikom oraz stałego aktualizowania oferowanych materiałów. Czym są platformy? Do kogo są skierowane?

Platformami e-learningowymi nazywamy portale, które oferują swoim użytkownikom odpłatne korzystanie z profesjonalnych materiałów wideo w języku polskim. Materiały dotyczą najbardziej znanych i cenionych programów komputerowych, dedykowanych dla specjalistów takich dziedzin jak architektura, dekorowanie wnętrz, projektowane przestrzenne, tworzenie gier komputerowych, obróbka zdjęć i wiele innych. Wśród najbardziej cenionych materiałów wideo wymienia się przede wszystkim kursy Revit, wykorzystywane przez początkujących i doświadczonych architektów.
Kursy skierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania. Ważne jest to, że każdy z materiałów wideo jest dokładnie opisany, przez co każdy szybko dopasuje poziom kursu do swoich umiejętności i oczekiwań.

Jak korzystać z platform?

Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas procesu rejestracji podajemy wymagane dane, w tym numer telefonu oraz adres email. Po rejestracji wystarczy kliknąć w link aktywacyjny i już możemy korzystać z portalu jako pełnoprawni użytkownicy.
Aby zakupić interesujące nas materiały dodajemy je do wirtualnego koszyka, dokładnie tak samo jak w przypadku zakupów internetowych. Kolejnym krokiem jest zapłacenie za wybrane przez nas towary. W momencie zaksięgowania wpłaty wybrane materiały wideo są przypisywane do naszego konta, najczęściej bezterminowo. To wygodne rozwiązanie dla osób, które posiadają nieregularne godziny pracy.

yourpbc.org pmcrockland.com hcfsc.org