Platformy e-learningowe – czym są? Komu są dedykowane?
Technologia

Platformy e-learningowe – czym są? Komu są dedykowane?

Platformy e-learningowe zaczęły pojawiać się w polskiej sieci kilka lat temu, jednak dopiero w ostatnim roku zrobiły prawdziwą furorę! Wszystko za sprawą ich prostego interfejsu, możliwości, jakie dają użytkownikom oraz stałego aktualizowania oferowanych materiałów. Czym są platformy? Do kogo są skierowane?

Platformami e-learningowymi nazywamy portale, które oferują swoim użytkownikom odpłatne korzystanie z profesjonalnych materiałów wideo w języku polskim. Materiały dotyczą najbardziej znanych i cenionych programów komputerowych, dedykowanych dla specjalistów takich dziedzin jak architektura, dekorowanie wnętrz, projektowane przestrzenne, tworzenie gier komputerowych, obróbka zdjęć i wiele innych. Wśród najbardziej cenionych materiałów wideo wymienia się przede wszystkim kursy Revit, wykorzystywane przez początkujących i doświadczonych architektów.
Kursy skierowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania. Ważne jest to, że każdy z materiałów wideo jest dokładnie opisany, przez co każdy szybko dopasuje poziom kursu do swoich umiejętności i oczekiwań.

Jak korzystać z platform?

Podstawą jest zarejestrowanie się jako użytkownik. Podczas procesu rejestracji podajemy wymagane dane, w tym numer telefonu oraz adres email. Po rejestracji wystarczy kliknąć w link aktywacyjny i już możemy korzystać z portalu jako pełnoprawni użytkownicy.
Aby zakupić interesujące nas materiały dodajemy je do wirtualnego koszyka, dokładnie tak samo jak w przypadku zakupów internetowych. Kolejnym krokiem jest zapłacenie za wybrane przez nas towary. W momencie zaksięgowania wpłaty wybrane materiały wideo są przypisywane do naszego konta, najczęściej bezterminowo. To wygodne rozwiązanie dla osób, które posiadają nieregularne godziny pracy.

Struś Nasze Zwierzaki Nasze Zwierzaki opakowania reklamowe ortodoncja katowice