Ciekawe

HKM bryczesy – jaki model wybrać?

 

Jazda konna jest sportem rekomendowanym dla osób w każdym wieku – na naukę nigdy nie jest za późno! Szukając odpowiedniej stadniny i instruktora miejmy na uwadze, że tak samo ważny jest dobór odpowiedniego stroju. Wśród najważniejszych elementów ubioru jeźdźca wymienia się bryczesy. Szukając odpowiedniego modelu warto zwrócić uwagę na HKM bryczesy. Czym różnią się one od innych produktów dostępnych na rynku?

Nowoczesne HKM bryczesy

Czym HKM bryczesy różnią się od innych modeli? Przede wszystkim warto zwrócić na różnorodność: producent proponuje nam modele odpowiednie dla pań, panów, jak również dla dzieci czy młodzieży. Szeroki wachlarz krojów oraz kolorów sprawia, że każdy znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb. HKM bryczesy tworzone są z tkanin o łączonych włóknach: są to włókna syntetyczne oraz naturalne. Taki materiał jest odporny na ścieranie, wnikanie brudu, działanie wilgoci, jak również elastyczny, przez co nie krępuje ruchów i zapewnia komfort nawet pod czas długich treningów. Zaletą tego rodzaju tworzyw jest również wysoka przepuszczalność powietrza, co przekłada się na większy komfort podczas jazdy w okresie lata. Tkanina odprowadza wilgoć, przez co skóra nie jest narażona na odparzenia. Bryczesy wyposażone są również w gumki, guziki i suwaki błyskawiczne, aby wygodniej je wkładać i lepiej dopasować do anatomicznego kształtu ciała.

HKM bryczesy – różnorodność produktów w zasięgu ręki!

Szukając odpowiednich bryczesów zwracajmy również uwagę na leje – są to odpowiednio wszyte pasy po wewnętrznej stronie nogawek, których zadaniem jest zapewnienie jeźdźcowi lepszej przyczepności do siodła. Leje wykonane są często z silikonowych pasów – to sprawia, że możliwe jest zachowanie wyższego komfortu i przyczepności np. podczas galopu.

 

 

perfect-meble.pl stoliki balkonowe http://mebleogrodowe-24.pl