Ciekawe

Czym do ślubu? Kilka wskazówek czym kierować się wybierając pojazd

Narzeczeni organizujący ślub często zastanawiają się, jakim pojazdem dostać się do kościoła lub urzędu. Auto powinno być dopasowane stylem do całości wydarzenia, a zwłaszcza do stylu sukni Panny Młodej. Co wybrać?

Luksusowy samochód do ślubu

Współczesne, luksusowe auta do ślubu są idealnym dopełnieniem dla szykownych i dystyngowanych sukien. Świetnie komponują się krótkimi, eleganckimi sukienkami, a także z wytwornymi syrenami. Tego typu auto będzie również pasowało klasycznej sukni w typie A, pod warunkiem, że nie jest zbyt strojna.

Elegancka limuzyna

Wszelkiego rodzaju długie limuzyny są wręcz stworzone do sukien typu beza, nie tylko dlatego, że są równie spektakularne. Klasyczna beza układa się pięknie na sylwetce, gdy Panna Młoda jest w pozycji stojącej. Niestety zmieszczenie się w tego typu sukni do zwykłego auta to nie lada wyczyn. Limuzyna dzięki swojej przestrzennej bryle daje Pannie Młodej komfort godnego wsiadania i wysiadania, bez uszczerbku na sukni.

Klasyka i retro

W ostatnim sezonie do łask Par Młodych wracają klasyki motoryzacji, zarówno polskiej jak i zagranicznej. Pożądana była stara, odrestaurowana Warszawa, jak i Bentley czy Rolls-Royce. Nie trzeba chyba dodawać, że tego typu auta pasują do wszystkich kreacji „z epoki”. Jeśli Pan Młody planuje założyć frak, retro auta nie da się zastąpić niczym innym.

A może by inaczej?

Wiele Par Młodych decyduje się na odrobinę szaleństwa w kwestii wyboru transportu do ślubu. Postanawiają wypożyczyć wojskowego Hummera, auto dostawcze lub… dwa małe auta, udekorowane odpowiednio w welon i w muchę. Nie muszą wtedy one pasowa do niczego – ich zadaniem jest być nieco zwariowanym elementem ślubu.

Na ludowo

Pary decydujące się na ślub „na ludowo”, z weselem w lokalach typu „góralska chata” czy „chłopskie jadło”, często rezygnują a samochodu wiozącego je do ślubu, a wybierają… dorożkę, lub bryczkę konną. Jeśli odległość do pokonania nie jest zbyt duża, a Młodzi są miłośnikami zwierząt, jest to świetna alternatywa dla sztampowego samochodu.

http://schuh-wetsch.org http://veryfine.pl apartamenty w Szczawnicy ortodoncja katowice